درباره ما

درباره ما:

ملکیما فعالیت خود سال 1393 در قالب یک استارتاپ با عنوان بیرجند ملک به صورت پایلوت در استان خراسان جنوبی آغاز نمود و پس از دستیابی به اهداف مشخص شده با نام ملکیما وارد فاز ملی شد. 
در ابتدای فعالیت خود موفق به قرار گرفتن در جمع 5 کاندیدای بهترین وب سایت نیازمندی های تخصصی جشنواره وب ایران در سال 1394 شد.

چشم انداز:

چشم انداز استارتاپ ملکیما رسیدن به نقطه ای است که در آن کاربران بی هیچ دغدغه و استرس در کوتاه ترین زمان و به ساده ترین روش آگهی های ملک خود را ثبت کنند و در طرف دیگر گروه مخاطبان هم به ساده ترین شکل و در سریع ترین زمان ممکن به آنچه که دنبال آن هستند دست یابند.
ملکیما مشاور املاک نیست و وارد فرآیند خرید و فروش ملک نمی شود اما تنها به ثبت آگهی هم اکتفا نمی کند و با ارائه پیشنهادات ویژه، به کاربران خود جهت دستیابی به اهدافشان کمک می کند. 
در واقع چشم انداز میلکیما برای کاربران چه فرد باشند و چه مشاور املاک رسیدن به نقطه ای است که "تنها ثبت آگهی در وب سایت ملکیما و استفاده از پیشنهادات ویژه" کافی باشد و دیگر نیازی نیست کاربر دغدغه هماهنگی، اطلاع رسانی، تبلیغ و ... را داشته باشد.

خدمات ملکیما:

ملکیما به کاربران خود اجازه می دهد :
- نسبت به ثبت آگهی های خرید و فروش و رهن و اجاره اقدام کنند
- نسبت به ثبت درخواست ملک اقدام کنند
- اطلاعات آگهی های هر استان را به صورت تفکیک شده در صفحه آن استان و زیرصفحات مربوطه مشاهده نمایند
- در میان انواع آگهی های ثبت شده با اعمال پارامترهای مختلف به جستجو بپردازند
- آگهی ها همراه با اطلاعات عمومی مالک آن ها را مشاهده نمایند
- برای آگهی های ثبتی خود از پیشنهادات ویژه(بسته های تبلیغاتی) استفاده نمایند یا بهتر از دیگر موارد دیده شوند و سریعتر به اهداف خود برسند
- در صورت تمایل آگهی ثبتی خود را ویرایش یا حذف نمایند
- از روبات تلگرام ملکیما استفاده با ده ها امکان استفاده نمایند
- از نرم افزار موبایل ملکیما با ده امکان استفاده نمایند
- از بلاگ ملکیما که جهت اطلاع از اخبار و اطلاعیه ها و مطالعه مطالب جذاب و کاربردی استفاده نمایند
و ...